Spolupráce

Makeup artistka Kristýna Šťastná má mimořádnou schopnost „nacítit se“ na každou ženu a tu nejkrásnější bohyni v ní nejen vidět, ale díky svému umu a tahům štětců ji také přivést na svět.

Je pro mě stálou hvězdou nejen při naší společné tvorbě, kde obě popouštíme uzdu fantazii. Týnka je především dlouholetá kamarádka, které mohu plně důvěřovat a mohu jí svěřit do péče to nejcenější, co při fotografování existuje: své klientky.

Perfektní makeup a dokonale upravené vlasy jsou proto nepostradatelnou součástí vašich krásných fotografií.

FotoInstitut je fotografická škola s dlouholetou tradicí, která pro své frekventanty přináší širokou škálu fotografických kurzů pro začátečníky i pokročilé.

Mně osobně FotoInstitut provází od mých fotografických začátků a díky skvělým lektorům, profesionálům s dlouholetou praxí, jsem vůbec začala s focením.

Postupem času se stal FotoInstitut mou druhou (foto) rodinou a dnes je mi ctí, že se můžu dělit o své zkušenosti se studenty v rámci workshopů.

Japonská společnost SIGMA je celosvětově respektovaným výrobcem fototechniky, který přináší uživatelům produkty té nejvyšší kvality za přijatelnou cenu.

Při své práci dlouhodobě sázím na kvalitu objektivů značky Sigma z řady Art. Jedná se o robustní objektivy s poctivým zpracováním. Díky vysoké kvalitě a přesnosti automatického ostření předem vím, že můžu očekávat dokonalou kresbu snímku pořízeného nejen ve studiu za ideálních světelných podmínek.

Mým nejoblíbenějším je jednoznačně objektiv s pevným ohniskem Sigma 85mm f/1,4 DG HSM Art, který používám především k focení close up portrétů. Dokáže totiž naprosto dokonale zachytit a vykreslit všechny detaily lidské tváře…