Průběh focení


Fotíte se rádi nebo neradi? Dobré je, že se nemusíte ničeho obávat, a to ani tehdy kdy máte možná pocit, že nejste fotogeničtí. Ráda bych vás ujistila, že fotogenický je naprosto každý. Procesem focení vás bezpečně provedu a strávíme spolu příjemný čas, na jehož závěru budou krásné fotografie.

Před focením

…je dobré, upřesnit si vaší představu, jaké fotografie se vám líbí (můžete návrhy poslat předem, můžete to ale nechat i na fotografovi). Seznamte se se stylem fotografa, abyste na konci dostali opravdu to, co si od focení slibujete.

Příprava na focení

…je snadná. Stačí se těšit, dobře se vyspat a pít dostatek tekutin, aby byla pleť hezky odpočatá. Pleti je dobré věnovat před focením dostatek péče včetně případné úpravy.

Výběr oblečení doporučuji nepodcenit, protože si jednoho dne budete chtít fotky nejspíš i vytisknout – třeba i na velký formát a bude pěkné, když budou fotky ladit s prostředím. Oblečení volte bez nápisů a postaviček. Vzor nevadí. Pokud vás bude na focení víc, je potřeba, abyste k sobě barevně, materiálově i stylově ladili. Případně se nebojte oblečení předem konzultovat.

V den focení

…se sejdeme v dané lokalitě dle domluvy a dáme se do toho 🙂 Focení trvá zpravidla 1-2 hodiny v závislosti na tom, kolik a jakých fotografií potřebujeme nafotit. V případě služeb vizážistky počítejte cca s 1 hodinou na osobu navíc. 

Výběr fotografií

… z nafoceného materiálu si pomocí on-line aplikace vyberete ty fotky, které budete chtít k finální úpravě. Dodání fotografií od odeslání výběru proběhne do 2-3 týdnu v závislosti na množství. Všechny výsledné fotografie v balíčcích jsou ve vysokém rozlišení a ve formátu jpg. Hotové fotky obdržíte buď v elektronické podobě přes datovou úschovnu nebo v tištěné podobě, která fotkám přidá na hodnotě a uchová je pro další generace.

Zajímá vás něco dalšího? Napište mi 🙂